Chess Master

Z kategorie: STOLNÍ

Chess Master je jednou z nejlepších šachových her pro mobilní telefony. Pokud se šachy teprve začínáte, bude se vám hodit obtížnost Begginer, pokud už máte něco za sebou, zkuste Intermediate či dokonce Master. Jen to zkuste, Chess Master vám rozhodně nedá nic zadarmo. Nastavitelná je i doba přemýšlení oponenta, takže jestli vám nechybí trpělivost, či chcete u hry přemýšlet déle, v dumání vás nebude rozptylovat čas ubíhající pouze vám. Hra nabízí i další možnosti, jako jsou například šachové kvízy nebo záznamy her slavných hráčů. Největší výhodou je pak možnost sejvování třeba i více her, pročež co jste nestihli dohrát dnes, dohrajete třeba za týden. Chess Master by zkrátka neměl v telefonu chybět nikomu, kdo má rád výzvu a rád přemýšlí. Královská hra šachy vám nadělí obojí!

Hodnoť

0% 25% 50% 75% 100%
Stupnice: 0%, 25%, 50%, 75%, 100%

Aktuální hodnocení 48%

Spustit hru
Stáhnout hru

Pošli odkaz na hru Chess Master

Další hry z kategorie STOLNÍ

27.03.11

Butterfly Donuts Vegas Backgammon Deluxe

Butterfly Donuts Vegas Backgammon Deluxe

Zahrajte si Vrhcáby proti inteligentnímu soupeři. Ovládání je jednoduché, stačí znát pravidla této staré deskové hry a můžete začít!… CeskeHry.cz na Facebooku

Pozor šéf

Pozor šéf

Když bude Váš šéf nablízku, postačí jen stisknout toto tlačítko, které Vám zachrání kůži. Najdete jej všude na tomto serveru.